Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RACF648RJT5K60
Permintaan Quote
Melayu
2032229Image RACF648RJT5K60.Stackpole Electronics, Inc.
RACF648RJT5K60
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    RACF648RJT5K60
  • Penerangan
    RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
  • Siri
    RACF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    5.6k
  • Power Per Element
    62.5mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals
  • Nama lain
    RAC 648R 5.6K 5% R