Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > UAL10-10RF8
Permintaan Quote
Melayu
3371876Image UAL10-10RF8.Riedon
UAL10-10RF8
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UAL10-10RF8
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 10 OHM 1% 10W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm)
  • Siri
    UAL
  • Mod panel
    10 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    10W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial, Box
  • Nama lain
    UAL-10 10 OHM 1%
    UAL-10-10F
    UAL-10-10F-ND
    UAL10-10RF8-ND
    UAL1010RF8
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • pemasangan Ciri
    Flanges
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Style Lead
    Solder Lugs
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.417" (10.60mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    10 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor