Rumah > Produk > Perintang > Chassis Gunung Perintang > UAL10-150RF8
Permintaan Quote
Melayu
4639285Image UAL10-150RF8.Riedon
UAL10-150RF8
Dalam stok
75+
  • Nombor Bahagian
    UAL10-150RF8
  • Penerangan
    RES CHAS MNT 150 OHM 1% 10W
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm)
  • Mod panel
    150 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    10W
  • Nama lain
    UAL-10-150F
    UAL-10-150F-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.417" (10.60mm)
  • Penerangan terperinci
    150 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor