Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9002AC-38H18SX
Permintaan Quote
Melayu
6062811Image SIT9002AC-38H18SX.SiTime
SIT9002AC-38H18SX
  • Nombor Bahagian
    SIT9002AC-38H18SX
  • Penerangan
    OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V STBY
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    1.8V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -4.00%, Down Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Pengeluaran
    CML
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.039" (1.00mm)
  • fungsi
    Standby
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    51mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    10µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 220MHz