Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9002AC-38H25DT
Permintaan Quote
Melayu
5438951Image SIT9002AC-38H25DT.SiTime
SIT9002AC-38H25DT
  • Nombor Bahagian
    SIT9002AC-38H25DT
  • Penerangan
    OSC PROG CML DWN SPRD 2.5V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -2.00%, Down Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Pengeluaran
    CML
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.039" (1.00mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    51mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 220MHz