Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9003AI-1-25DB
Permintaan Quote
Melayu
7002339Image SIT9003AI-1-25DB.SiTime
SIT9003AI-1-25DB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SIT9003AI-1-25DB
  • Penerangan
    OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.5V
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.25%, Center Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Siri
    SiT9003
  • penilaian
  • Jenis Programmable
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    LVCMOS, LVTTL
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
    ±50ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.1mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    2.2µA
  • Resonator Base
    MEMS
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 110MHz