Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9003AI-1-28EO
Permintaan Quote
Melayu
3661254Image SIT9003AI-1-28EO.SiTime
SIT9003AI-1-28EO
  • Nombor Bahagian
    SIT9003AI-1-28EO
  • Penerangan
    OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 2.8V
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.8V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -0.50%, Down Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Siri
    SiT9003
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    LVCMOS, LVTTL
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
    ±50ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.1mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    2.2µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 110MHz