Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8D515F19SA
Permintaan Quote
Melayu
8D515F19SA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    8D515F19SA
  • Penerangan
    8D 19C 19#20 SKT PLUG
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • perisai
    Shielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    15-19
  • Bahan Shell
    Aluminum
  • Shell Selesai
    Nickel
  • Siri
    MIL-DTL-38999 Series III, 8D
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • orientasi
    A
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    19
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • pemasangan Ciri
  • Bahan Terbakar Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Masukkan bahan
    Thermoplastic
  • Perlindungan Ingress
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • ciri-ciri
    Coupling Nut
  • Jenis Fastening
    Threaded
  • Penerangan terperinci
    19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
  • Rating Semasa
    7.5A