Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling - Perumahan > 8D515F19SC-LC
Permintaan Quote
Melayu
8D515F19SC-LC
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    8D515F19SC-LC
  • Penerangan
    CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
  • Model ECAD
  • Jenis
    For Female Sockets
  • perisai
    Shielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    15-19
  • Bahan Shell
    Aluminum
  • Shell Selesai
    Nickel
  • Siri
    MIL-DTL-38999 Series III, 8D
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • orientasi
    C
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    19
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • pemasangan Ciri
  • Bahan Terbakar Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Masukkan bahan
    Thermoplastic
  • Perlindungan Ingress
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • termasuk
  • Warna perumahan
    Silver
  • ciri-ciri
    Coupling Nut
  • Jenis Fastening
    Threaded
  • Penerangan terperinci
    19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • Gandingan Nut Bahan, Plating
    Aluminum, Nickel
  • Gandingan Nut Diameter
    1.280" (32.51mm)