Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8LT515B19PC
Permintaan Quote
Melayu
8LT515B19PC
  • Nombor Bahagian
    8LT515B19PC
  • Penerangan
    8LT 19C 19#20 PIN PLUG
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Shell Saiz - Insert
    15-19
  • Shell Selesai
    Olive Green Cadmium
  • orientasi
    C
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Bilangan Jawatan
    19
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • ciri-ciri
    Coupling Nut
  • Penerangan terperinci
    19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
  • Rating Semasa
    7.5A