Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8LT515B19SC
Permintaan Quote
Melayu
8LT515B19SC
  • Nombor Bahagian
    8LT515B19SC
  • Penerangan
    8LT 19C 19#20 SKT PLUG
  • Shell Saiz - Insert
    15-19
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Bilangan Jawatan
    19
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • ciri-ciri
    Coupling Nut
  • Penerangan terperinci
    19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
  • Rating Semasa
    7.5A