Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > JBXFC2G12MSSDSR
Permintaan Quote
Melayu
JBXFC2G12MSSDSR
  • Nombor Bahagian
    JBXFC2G12MSSDSR
  • Penerangan
    CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    830V
  • penamatan
    Solder Cup
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    12
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line), Right Angle
  • ciri-ciri
    Backshell
  • Penerangan terperinci
    12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    7A