Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > JBXFC2G16MSSDSR
Permintaan Quote
Melayu
JBXFC2G16MSSDSR
  • Nombor Bahagian
    JBXFC2G16MSSDSR
  • Penerangan
    CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    730V
  • penamatan
    Solder Cup
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    16
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line), Right Angle
  • ciri-ciri
    Backshell
  • Penerangan terperinci
    16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    6A