Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CFM14JT6K20
Permintaan Quote
Melayu
1804254Image CFM14JT6K20.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT6K20
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CFM14JT6K20
  • Penerangan
    RES 6.2K OHM 1/4W 5% CF MINI
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    0/ -400ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
  • Siri
    CFM
  • Mod panel
    6.2 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    CFM 1/4 6.2K 5% R