Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CFM14JT75K0
Permintaan Quote
Melayu
5114720Image CFM14JT75K0.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT75K0
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    CFM14JT75K0
  • Penerangan
    RES 75K OHM 1/4W 5% CF MINI
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    0/ -500ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
  • Mod panel
    75 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Nama lain
    S75KQCT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    75 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film