Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSRN2010JKR100
Permintaan Quote
Melayu
6809172Image CSRN2010JKR100.Stackpole Electronics, Inc.
CSRN2010JKR100
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CSRN2010JKR100
  • Penerangan
    RES 0.1 OHM 5% 1W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±250ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
  • Siri
    CSRN
  • Mod panel
    100 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Nama lain
    CSRN 1 0.1 5% I