Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > CSRN2010JKR130
Permintaan Quote
Melayu
CSRN2010JKR130
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    CSRN2010JKR130
  • Penerangan
    RES 0.13 OHM 5% 1W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±250ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
  • Siri
    CSRN
  • Mod panel
    130 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • Penerangan terperinci
    130 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film