Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RACF324DJT1K80
Permintaan Quote
Melayu
4809788Image RACF324DJT1K80.Stackpole Electronics, Inc.
RACF324DJT1K80
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    RACF324DJT1K80
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.200" L x 0.118" W (5.08mm x 3.00mm)
  • Siri
    RACF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    1.8k
  • Power Per Element
    125mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric), Concave, Long Side Terminals
  • Nama lain
    RAC 324D 1.8K 5% R