Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RACF324DJT330R
Permintaan Quote
Melayu
6359990Image RACF324DJT330R.Stackpole Electronics, Inc.
RACF324DJT330R
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    RACF324DJT330R
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 330 OHM 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.200" L x 0.118" W (5.08mm x 3.00mm)
  • Rintangan (ohm)
    330
  • Power Per Element
    125mW
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    RACF324DJT330RDKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    4
  • Bilangan Pins
    8
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Penerangan terperinci
    330 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2010 (5025 Metric), Concave, Long Side Terminals