Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RAVF104DJT20R0
Permintaan Quote
Melayu
2134291Image RAVF104DJT20R0.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DJT20R0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RAVF104DJT20R0
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 20 OHM 0804
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Siri
    RAVF
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    20
  • Power Per Element
    62.5mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0804, Convex, Long Side Terminals
  • Nama lain
    RAV 104D 20 5% R