Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > RAVF104DJT22R0
Permintaan Quote
Melayu
5598049Image RAVF104DJT22R0.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DJT22R0
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    RAVF104DJT22R0
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0804
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Rintangan (ohm)
    22
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Pakej / Kes
    0804, Convex, Long Side Terminals
  • Nama lain
    RAV 104D 22 5% R