Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RHC2512JT1K50
Permintaan Quote
Melayu
6402802Image RHC2512JT1K50.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512JT1K50
  • Nombor Bahagian
    RHC2512JT1K50
  • Penerangan
    RES 1.5K OHM 5% 2W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Mod panel
    1.5 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
    2512 (6432 Metric)
  • Nama lain
    RHC 2512 1.5K 5% R