Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RHC2512JT1R10
Permintaan Quote
Melayu
RHC2512JT1R10
  • Nombor Bahagian
    RHC2512JT1R10
  • Penerangan
    RES 1.1 OHM 5% 2W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Mod panel
    1.1 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
    2512 (6432 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1.1 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film