Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0603JT3R00
Permintaan Quote
Melayu
2108099Image RMCF0603JT3R00.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603JT3R00
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0603JT3R00
  • Penerangan
    RES 3 OHM 5% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    3 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W