Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF0603JT3R60
Permintaan Quote
Melayu
195094Image RMCF0603JT3R60.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603JT3R60
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF0603JT3R60
  • Penerangan
    RES 3.6 OHM 5% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    3.6 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RMC 1/16 3.6 5% R