Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1206JT1K50
Permintaan Quote
Melayu
3935067Image RMCF1206JT1K50.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1206JT1K50
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1206JT1K50
  • Penerangan
    RES SMD 1.5K OHM 5% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    0.25W, 1/4W
  • Voltan - Breakdown
    1206
  • Ketebalan (Max)
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)