Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1206JT1K80
Permintaan Quote
Melayu
4791508Image RMCF1206JT1K80.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206JT1K80
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF1206JT1K80
  • Penerangan
    RES 1.8K OHM 5% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    1.8 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Nama lain
    RMCF 1/8 1.8K 5% R