Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1210JT1M50
Permintaan Quote
Melayu
4929440Image RMCF1210JT1M50.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT1M50
  • Nombor Bahagian
    RMCF1210JT1M50
  • Penerangan
    RES 1.5M OHM 5% 1/3W 1210
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    1.5 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.333W, 1/3W
  • Nama lain
    RMC 1/4 1.5M 5% R