Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF1210JT1R80
Permintaan Quote
Melayu
3707414Image RMCF1210JT1R80.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT1R80
  • Nombor Bahagian
    RMCF1210JT1R80
  • Penerangan
    RES 1.8 OHM 5% 1/2W 1210
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±400ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    1.8 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Nama lain
    RMC 1/4 1.8 5% R