Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF2512JT10M0
Permintaan Quote
Melayu
115302Image RMCF2512JT10M0.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT10M0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RMCF2512JT10M0
  • Penerangan
    RES 10M OHM 5% 1W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Siri
    RMCF
  • Mod panel
    10 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Nama lain
    RMCF2512JT10M0DKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    10 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film