Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF2512JT10R0
Permintaan Quote
Melayu
2737043Image RMCF2512JT10R0.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT10R0
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    RMCF2512JT10R0
  • Penerangan
    RES 10 OHM 5% 1W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Mod panel
    10 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RMCF 1 10 5% R