Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF2512JT4K70
Permintaan Quote
Melayu
5846802Image RMCF2512JT4K70.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT4K70
  • Nombor Bahagian
    RMCF2512JT4K70
  • Penerangan
    RES 4.7K OHM 5% 1W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Mod panel
    4.7 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
    2512 (6432 Metric)
  • Nama lain
    RMCF 1 4.7K 5% R