Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RMCF2512JT560R
Permintaan Quote
Melayu
6233135Image RMCF2512JT560R.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT560R
  • Nombor Bahagian
    RMCF2512JT560R
  • Penerangan
    RES 560 OHM 5% 1W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Mod panel
    560 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Nama lain
    RMC 1 560 5% R