Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNMF12FTD68R1
Permintaan Quote
Melayu
4590675Image RNMF12FTD68R1.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD68R1
  • Nombor Bahagian
    RNMF12FTD68R1
  • Penerangan
    RES 68.1 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    68.1 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Nama lain
    RNM 1/2 T1 68.1 1% R
    RNM 1/2 T1 68.1 1% R-ND