Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNMF12FTD6K98
Permintaan Quote
Melayu
4128998Image RNMF12FTD6K98.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD6K98
  • Nombor Bahagian
    RNMF12FTD6K98
  • Penerangan
    RES 6.98K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    6.98 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Nama lain
    RNM 1/2 T1 6.98K 1% R
    RNM 1/2 T1 6.98K 1% R-ND