Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF2JT160R
Permintaan Quote
Melayu
6234989Image RSF2JT160R.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT160R
  • Nombor Bahagian
    RSF2JT160R
  • Penerangan
    RES 160 OHM 2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Mod panel
    160 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RS 2 160 5% R
    RS 2 160 5% R-ND
    RS21605%R
    RS21605%R-ND
    RS2160JR
    RS2160JR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    160 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film