Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF2JT18K0
Permintaan Quote
Melayu
1100597Image RSF2JT18K0.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT18K0
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RSF2JT18K0
  • Penerangan
    RES 18K OHM 2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Mod panel
    18 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RSF 2 18K 5% R
    RSF 2 18K 5% R-ND