Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF2JT11R0
Permintaan Quote
Melayu
2833201Image RSMF2JT11R0.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT11R0
  • Nombor Bahagian
    RSMF2JT11R0
  • Penerangan
    RES 11 OHM 2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Mod panel
    11 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Nama lain
    RSM 2 11 5% R