Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF2JT150R
Permintaan Quote
Melayu
4466200Image RSMF2JT150R.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT150R
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    RSMF2JT150R
  • Penerangan
    RES 150 OHM 2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Mod panel
    150 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RSMF2150JRCT
    RSMF2150JRCT-ND
    RSMF2JT150RCT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    150 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film