Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF3JT75K0
Permintaan Quote
Melayu
5100379Image RSMF3JT75K0.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT75K0
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RSMF3JT75K0
  • Penerangan
    RES 75K OHM 3W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Mod panel
    75 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    3W
    Axial
  • Nama lain
    RSM 3 75K 5% R