Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF3JT820R
Permintaan Quote
Melayu
2484967Image RSMF3JT820R.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT820R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RSMF3JT820R
  • Penerangan
    RES 820 OHM 3W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Siri
    RSMF
  • Mod panel
    820 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RSM 3 820 5% R