Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF3JTR100
Permintaan Quote
Melayu
1790789Image RSMF3JTR100.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JTR100
  • Nombor Bahagian
    RSMF3JTR100
  • Penerangan
    RES 0.1 OHM 3W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Mod panel
    100 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RSMF3.1JRTR
    RSMF3.1JRTR-ND
    RSMF3JTR100TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    100 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film