Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF5JT16R0
Permintaan Quote
Melayu
30923Image RSMF5JT16R0.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JT16R0
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RSMF5JT16R0
  • Penerangan
    RES 16 OHM 5W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Mod panel
    16 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    5W
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    16 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film