Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF5JT18K0
Permintaan Quote
Melayu
2095133Image RSMF5JT18K0.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JT18K0
  • Nombor Bahagian
    RSMF5JT18K0
  • Penerangan
    RES 18K OHM 5W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Mod panel
    18 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    5W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RSM 5 18K 5% R