Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM2615BT1R00
Permintaan Quote
Melayu
4108394Image SM2615BT1R00.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615BT1R00
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SM2615BT1R00
  • Penerangan
    RES 1 OHM 0.1% 1W 2615
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2615
  • Saiz / Dimensi
    0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
  • Siri
    SM
  • Mod panel
    1 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2615 J-Lead
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.155" (3.94mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1 Ohms ±0.1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound