Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM2615BT1R50
Permintaan Quote
Melayu
5481669Image SM2615BT1R50.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615BT1R50
  • Nombor Bahagian
    SM2615BT1R50
  • Penerangan
    RES 1.5 OHM 0.1% 1W 2615
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
  • Mod panel
    1.5 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
    2615 J-Lead
  • Nama lain
    SM 1 1.5 0.1% R