Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM4124FT1R30
Permintaan Quote
Melayu
6945309Image SM4124FT1R30.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT1R30
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
800+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SM4124FT1R30
  • Penerangan
    RES 1.3 OHM 1% 2W 4124
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    4124
  • Saiz / Dimensi
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Siri
    SM
  • Mod panel
    1.3 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    4124 J-Lead
  • Nama lain
    SM 2 1.3 1% R
    SM21.31%R
    SM21.31%R-ND
    SM21.3FR
    SM21.3FR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.195" (4.95mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1.3 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound