Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM4124FT1R65
Permintaan Quote
Melayu
556609Image SM4124FT1R65.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT1R65
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
800+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SM4124FT1R65
  • Penerangan
    RES 1.65 OHM 1% 2W 4124
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    4124
  • Saiz / Dimensi
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Siri
    SM
  • Mod panel
    1.65 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    4124 J-Lead
  • Nama lain
    SM 2 1.65 1% R