Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM4527JT75L0
Permintaan Quote
Melayu
6423909Image SM4527JT75L0.Stackpole Electronics, Inc.
SM4527JT75L0
  • Nombor Bahagian
    SM4527JT75L0
  • Penerangan
    RES 0.075 OHM 5% 2W 4527
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.476" L x 0.272" W (12.10mm x 6.90mm)
  • Mod panel
    75 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Nama lain
    SM 2A 0.075 5% R