Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM4527JTR160
Permintaan Quote
Melayu
227637Image SM4527JTR160.Stackpole Electronics, Inc.
SM4527JTR160
  • Nombor Bahagian
    SM4527JTR160
  • Penerangan
    RES 0.16 OHM 5% 2W 4527
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    4527
  • Saiz / Dimensi
    0.476" L x 0.272" W (12.10mm x 6.90mm)
  • Siri
    SM
  • Mod panel
    160 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    4527 J-Lead
  • Nama lain
    SM 2A 0.16 5% R